HAKKIMIZDA

DEVAM ETMELİSİN !..

1958 yılında Nimet Öztürkatalay tarafından kurulan Standart Korstex Tıbbi ve Sıhhi Mamuller ve 1985 yılında gruba katılan Variteks Ortopedi Sanayi A.Ş, kurulduğu günden bu yana kaliteden ödün vermeden ve sürekli gelişen yapısıyla konusunda Türkiye’nin lider firması haline gelmiştir.

Küçük bir atölyede ilk korsemizi yaparak başlattığımız hikayemiz bugün İstanbul Trakya Serbest Bölge’de bulunan ve 16.000 m2’yi aşan fabrikamızda modern imkanlarımız, tecrübeli uzman kadromuz ve güncel kurumsal yapımızla devam etmektedir.

Mimarisiyle üretimde verimliliği en üst düzeyde sağlayan fabrikamızda ayrıca dünyamızın ihtiyacı olan enerjide verimliliği de öncelemekteyiz. Bu verimliliği getiren özellikleriyle binamız, tıbbi cihaz üretim tesisleri içerisinde Türkiye’nin yeşil bina sertifikalı ilk fabrikası olmuştur. Sosyal ve insani olarak sorumluluk addettiğimiz bu durum, öteden beri politikamız olan uygun fiyat – kaliteli ürün dengesinin sürdürülebilirliğini de desteklemektedir.

Ürettiğimiz ürünün tıbbi cihaz olduğunun bilincindeyiz. Fabrikamızda sistem ve ürün standartları, sosyal standartlara uygunluk, mevzuatın gerektirdiği kayıt işlemleri ve izlenebilirlik süreci büyük bir titizlikle takip edilmektedir.

Bizim için memnuniyet sadece Türkiye’de ve ihracat yaptığımız 80’den fazla ülkede bulunan müşterilerimizin memnuniyetinden ibaret değildir. İhtiyaç duyan herkes ürünlerimize ulaşsın; kullanan herkes memnun kalsın istiyoruz.

Konusunda Türkiye’nin ilk ihracatçısı olmanın bize yüklediği, standardı koruma ve hep daha iyisini yapma sorumluluğunun farkındayız. Geçmiş tecrübe ve hikayemizden aldığımız güçle bugün yaptığımız yatırımlar, yarınlarımız için güven kaynağımız olmaktadır.

Hareketi rahatlatmaya, desteği konforla sunmaya, yenilenmeye ve ilerlemeye devam ediyoruz. Sen de vazgeçmeden Devam Etmelisin!..

VARİTEKS

Devam etmelisin!..

x